Hizmetlerimiz

Denizyolu
Denizyolu Taşımacılığı

Arges Lojistik denizyolu parsiyel taşımacılığı alanında yaygın acente ağı sayesinde hem ithalatta hem de ihracatta haftalık düzenli grupaj konteyner hizmetini siz değerli müşterilerimize sağlamaktadır.
Limanlarda ve anlaşmalı depolarımızdaki parsiyel yükler güvenilir ve hızlı bir şekilde, tüm süreç dikkatlice takip edilerek grupaj konteynerlere yüklenmesi ve sevk edilmesi sağlanmaktadır.

Havayolu
Havayolu Taşımacılığı

Türkiye’ nin tüm gümrüklü hava limanlarından, dünyanın tüm gümrüklü havalimanlarına ithalat ve ihracat taşımalarınızı yaygın acenta ağımız sayesinde hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Karayolu
Karayolu Taşımacılığı

Arges Lojistik profesyonel kadromuzla müşteri odaklı lojistik hizmet vermeyi esas almaktadır. seçkin tedarikçi ağı ile komple, parsiyel , proje taşımaları ve uluslararası Karayolu taşımalarınız konusunda küresel bazda hizmet olanağı sağlamaktadır.

Arges Lojistik, yurtdışından konteyner ile gelen ithal yüklerinizi ve ülkenin her yerindeki ihracatçı firmaların, fabrika liman ve ülke içi lokasyon fark etmeksizin konteyner taşımalarınızı hızla ve güvenle gerçekleştirmektedir.

trenyolu
Demiryolu Taşımacılığı

Arges lojistik olarak konvansiyonel vagon taşımacılığında uluslararası alanda verdiğimiz hizmet ve etkin taşımacılık ağımızla siz değerli müşterilerimize karayoluna kıyasla ekonomik çözümler sunuyoruz.

Antrepo ve Depolama
Antrepo ve Depolama Hizmetleri

Anlaşmalı antrepolarımızda modern ekipmanları ve uzun yıllardır bu konuda tecrübeli kadromuzun sağladığı güven duygusuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Konteyner
Konteyner Taşımacılığı

Güçlü ,yaygın acente ve pazarlama ağı sayesinde tüm dünyada limandan limana veya kapıdan kapıya taşımalarınızı hızla ve güvenle gerçekleştiriyoruz ayrıca armatörlerle yapılan özel anlaşmalar sayesinde sizlere ekonomik çözümler sunuyoruz.

yurtici
Yurtiçi Nakliye

Gümrük sahalar arası yapılan transit taşımaları, limandan fabrikaya ve fabrikadan limana yapılan taşımalarınızı tecrübeli uzman operasyon ekibimiz sayesinde güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

previous arrow
next arrow